Barselona kahvaltı mekanları

alsur cafe-barcelonafarggi-barcelona-plaza-catalunyatropico-barcelonatropico-barcelona-kahvaltı¡Sonríe ya en barcelona!
#recomendaciones para desayunos o almuerzos 📣👌


Barselona ahh dediğinizi duyar gibiyim …. Gidemeyenlerin hayallerini gidip de dönenlerin de hatıralarını daime süsleyen kendine aşık eden şehir.

Gezecek çok güzellikleri olması , mimarisi ve tarihi dışında yeme içme ve gece hayatı konusunda size önerilerde bulunmak istiyorum. Birkaç farklı postta ayrı ayrı favori mekanlarımı buyrun paylaşayım.

Restoran öneren çoktur ama gittiğimiz şehirlerde kahvaltı veya brunch için yer bulamayız genelde.
İşte güzel kahvaltı veya almuerzo (kahvaltı-öğle yemeği arası yenen öğün) için önerim hem dekorasyonu, hem lokasyonu hem senelerdir değişmeyen lezzet kalitesi ile Alsur Cafe.

Bu arada şehirde birden fazla Alsur cafe var benim favorim Gothic Quarter a da yakın takılmak istiyorsanız El Born özellikle bence ruhu olan bir bölge Cathedral’in etrafında gizemli sokaklar arasında dolaşırken yolunuz sahile doğru da uzayacaksa tam da rotanızda…

Rotanızı biraz Ra Lamba’nın diğer tarafına çevirirseniz Tropico Bcn de başka bir bruch favorim ( Poşe yumurtalı kinoalı jamonlu kısacası bol proteinli bir güne başlangıç ) yada fazla vakit harcamam zaten kahvaltıda hızlı olsun derseniz Catalunya Meydanında Fraggi de çıtır çıtır bir kurvasan ve mis gibi bir cafe cortado.

o da ne derseniz artık Türkiye’de 3. nesil kahveciler sayesinde adını sıkça duyduğumuz kahvesi yoğun sütü az bir kahve çeşidi.👍 #i#

%d blogcu bunu beğendi:
close-alt close collapse comment ellipsis expand gallery heart lock menu next pinned previous reply search share star